• İTOSB 4. Cadde No:1, Tuzla, İstanbul, TÜRKİYE

Tecrübeli

İmalat sektöründe tecrübe çok önemlidir. 3A Makina, 35 yıldır kaynaklı üretim yapmaktadır. İmalat kadrosu kendi alanında çok tecrübelidir. Bu tecrübe, imalat sürecinde aktif olarak bulunmak isteyen müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmakta, imalat sürecine uzak müşterilerimizin ise içini rahatlatmaktadır.

Güvenilir

3A Makina, yıllar süren çabası sonucunda sektörde kendine güvenilir bir yer edinmiştir. Proje imalat işlerinde süreklilik ve referans çok önemli olduğu için yaptığı her işi büyük küçük ayrımı gözetmeksizin en iyi şekilde teslim etmeye, müşterilerini memnun etmeye çabalamıştır. Bu memnuniyet de sözlerini tutabilen, dürüst bir tedarikçi olmamıza dayanmaktadır. Dünyaca önemli şirketlerin bizimle çalışmalarının en önemli sebebi bugüne kadar alabildiğimiz referanslardır.

Kaliteli

3A Makina, kalite yönünden kendi iç tetkiklerini sürdürdüğü gibi tedarikçilerinden de aynı kalite anlayışını bekler. Yurt içinde bilinir, kaliteli tedarikçiler ile çalışırız. İthal kullandığımız ürünlerde ise, hem güvenilir hem de tanınan menşei ve marka beklentisi içindeyizdir. Kaliteli hammaddeyi, kaliteli bir üretimden geçirip müşterilerimizi memnun etmeye çabalarız. Rekabetin fazla olduğu sektörümüzde hata yapmamaya gayret ederiz.

Esnek

3A Makina, üretim kapasitesini belli bir firma ya da ürün ile kısıtlamaz. Mevcut müşterilerinin yeni tasarımlarına ya da potansiyel müşterilerin taleplerine en hızlı şekilde cevap vermeye çabalayarak üretimini bu yeni ürünlere adapte eder. Üretim kabiliyetimizdeki bu esneklik müşterilerimizin bizimle farklı ürünler için çalışabilmesine olanak tanır.