• İTOSB 4. Cadde No:1, Tuzla, İstanbul, TÜRKİYE
karıştırma kazanı, karıştırıcılı kazan, mikser tank, karıştırıcılı tank, karışım kazanı, karışım tankı

İster geleneksel karıştırma kazanları olsun ister Endüstri 4.0 uygulamaları içeren otomasyonlu sistemler olsun ihtiyacınıza yönelik karıştırma kazanları sunuyoruz.Karıştırma kazanlarımız işletmenize özel tasarlanıp üretilmektedir.

NE YAPIYORUZ?

Mükemmel karışım için yüksek kalite karıştırma kazanları

3A Makina karışım tankları çeşitli endüstrilere yönelik olarak farklı ürün karakteristikleri ve parametreleri için uyarlanabilmektedirler.

Karıştırma kazanlarımız sıvı-sıvı veya sıvı-katı karışımlar için kullanılabilinmektedirler. Karışımınıza uygun güçte ve hızda karıştırıcı seçimine ek olarak uygun karıştırma bıçaklarının seçiminde de müşterilerimize destek olmaktayız.

Karıştırma kazanlarımızı tasarlarken daimi amacımız mekanik yolla elde edilebilecek mükemmele en yakın karışıma ulaşmaktır.

İyi karışım, ciddi bir tasarım süreci gerektirmektedir. 3A Makina karıştırma tankları, yavaş karışım gerektiren işlemler ve çok hızlı karışım (dissolving) gerektiren işlemler dahil her türlü ihtiyaca yönelik olarak adapte edilebilinmektedir.

Karışıma girecek malzemelerin karakteristik özelliklerine göre doğru tank ve karıştırıcı malzemesi seçilmesi, bu seçimi yaparken de proje bütçesini zorlamayacak alternatifler üzerinde durulması esastır.

Karıştırma kazanlarımız, farklı sıcaklık uygulamarına da adapte edilebilinmektedirler. İster karışımınızı ısıtmak isteyin, isterseniz de soğutmak, pek çok farklı sıcaklık uygulamamız mevcuttur. Geleneksel ceketleme ya da serpantin boru uygulamalarına ek olarak 3A Makina’nın özel tasarımı uygulamaları da mevcuttur.

Tüm bunlara ek olarak karıştırma kazanlarımızın kontrolü müşteri beklentisi ve bütçesi dahilinde en uygun şekilde karşılanmaktadır. Talebe göre başlat-durdur basit prensipine sahip sistemler teslim edebilirken, yine talebe göre hızı, gücü, malzeme ağırlığına göre giriş çıkışların yapıldığı, pek çok önemli özelliğin ayarlanabildiği otomasyonlu karıştırma kazanları da teslim edebilmekteyiz.

Endüstri 4.0 uygulamalarımız ise, işletmesinde insan faktörünü azaltmak isteyen, optimizasyona önem veren ve akıllı sistemler ile işletmesini idare etmek isteyen müşterilerimize eksiksiz sunduğumuz bir pakettir.

ODAK NOKTALARIMIZ

40+ yıllık tecrübemize güvenin

Sıkı bir kalite kontrole tabi tutulan ve otomasyonlu sistemlerden yardım alan üretim departmanımız en üst düzey kaynaklı imalata odaklanmakta, dayanıklı ve kaliteli ürünlerin teslim edilmesini garanti altına almaktadır.

Karışıma sokmak istediğiniz farklı ara ürünlerin karakteristiklerini inceleyip, bu inceleme sonucunda en uygun tank malzemesini ve karıştırıcı tasarımını onayınıza sunuyoruz

Ürünlerinize en uygun karıştırma tankı tipini ve buna uygun karıştırıcı yapısını tasarlıyoruz

Karışımınızda ısıtma ya da soğutma ihtiyacı olması halinde gerek geleneksel, gerekse de yenilikçi çözümlerle sıcaklık transferini mümkün kılıyoruz

3A Makina karıştırma sisteminize bütçeniz ve talebiniz dahilinde otomasyonu dahil etmektedir. Nesnelerin interneti prensibinden yola çıkarak Endüstri 4.0 uygulamaları ile tank karıştırıcılarımızı temin edebilirsiniz

Günümüz rekabetçi koşullarından yola çıkarak kaliteden ödün vermeden mümkün olan en rekabetçi fiyatları sunuyoruz

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

3A Makina karıştırıcılı kazanlarının avantajları

Karıştırıcılı kazanlarımız ile temel amacımız homojen ve kusursuza yakın karışımlar elde etmektir. 3A Makina olarak, bu amaca en doğru ve en ekonomik şekilde nasıl ulaşabileceğimizi bilerek hareket etmekte, müşterilerimize bu doğrultuda projeler teslim etmekteyiz.

Ana avantajlarımız

  • Yüksek kaliteli ve dayanıklı kazanlar için teknolojik ve iyi imalat
  • Doğru sonuçları garanti altına almak için doğru sistem tasarımı ve üretimi
  • Ayarlanabilir sistem değerleri (güç, hız, açı)
  • Tutarlı karışım ve tutarlı sonuçlar
  • Sıcaklık transferli sistemler
  • Pürüzsüz tank içi yüzey, opsiyonel olarak tank temizleme aksesuarları
  • Endüstri 4.0 uygulamaları
  • Kullanıcı dostu, basit otomasyon sistemleri
  • 20+ yüksek ürün ömrü beklentisi

İMALAT GÖRSELLERİMİZ

3A Makina karıştırma kazanları, karıştırıcı kazanlar

BİZE ULAŞIN

Karıştırıcılı kazan ihtiyaçlarınız için mutlaka bizimle de görüşüp, teklif isteyin.

[email protected]