• İTOSB 4. Cadde No:1, Tuzla, İstanbul, TÜRKİYE
kazan, stok kazanı, basınçlı kap, reaktör, evoparatör, kristalizatör, kristalizasyon, tank, tank imalatı

Uzun ömürlü ve kaliteli tank imalatı beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz.3A Makina olarak sektörünüze uygun tipte kazan, tank ve basınçlı kap projelerinizi üstleniyoruz.

NE YAPIYORUZ?

Farklı amaçlar için tasarlanmış kaliteli, sağlam, temiz ve hatasız görünümlü kazanlar ve basınçlı kaplar

3A Makina olarak stoklama kazanı, kristalizatör, evoparatör, reaktör, filtrasyon kazanı, basınçlı kap ve özel tasarım kazan gibi tank ürünlerini 40 yılı aşkın süredir imal etmekteyiz.

Dünya çapında saygın firmalara adanmışlığımız ve titizliğimiz sayesinde hizmet sunabilmekteyiz. Uzun yıllardır çalıştığımız bu müşteriler, projelerinin zamanında ve en yüksek üretim standartları ile teslim edileceğinden emin oldukları için farklı tank tipleri üzerine olan projelerinde bizimle çalışmaya devam etmektedirler.

Kazan-tank ve basınçlı kap projelerimizde sunduğumuz imalat etkinliklerimizin yanında eksiksiz dokümantasyon hizmeti de sunmaktayız.

İyi organize edilmiş dokümantasyon ve kalite süreçlerimiz vasıtasıyla müşterilerimize projelerinin güncel ilerleyişi hakkında detaylı bilgi veren aksiyon planlarımız ve ilerleme raporlarımız sayesinde uluslararası tank projelerini pürüzsüz bir şekilde yönetebilmekteyiz.

Stok tankı, kazan, reaktör, basınçlı kap, evoparatör, kristalizatör gibi tank projelerimizde sadece sertifikalı ve yüksek kaliteli hammadde kullanmaktayız. Tüm imalat sürecimiz satın almadan itibaren kontrol altına alınmakta ve evraklandırılmaktadır. ISO 9001:2015, EN:1090 ve ISO3834:2 sertifikasyonlarımız gereği uygulanan prosedürlerimiz bu süreçte departmanlarımıza yol gösterici olmaktadır.

ODAK NOKTALARIMIZ

40+ yıllık tank imalatı deneyimimize güvenin

Sıkı bir kalite kontrole tabi tutulan ve otomasyonlu sistemlerden yardım alan üretim departmanımız en üst düzey kaynaklı imalata odaklanmakta, dayanıklı ve kaliteli ürünlerin teslim edilmesini garanti altına almaktadır.

We are experienced 3A Makina her türlü çelik ve paslanmaz çelik sınıfıyla çalışma konusunda tecrübelidir. Zorlu karışımlar ya da yüksek yoğunluklu asitler için tasarlanan kazanların imalatında dahi egzotik çelik sınıflarıyla sorunsuz çalışabilmekteyiz.

Süreçleriniz sıcaklık ısıtma ya da soğutma gibi sıcaklık transferi gerektiğinde duruma göre geleneksel ya da kendi tasarımımız özel çözümlerimizi sunuyoruz

Üretim sürecinizin ihtiyacına göre otomasyon, görüntüleme, temizleme, tartım, yükleme, boşaltım, sıcaklık sistemlerini içeren geniş aksesuar seçenekleri sunmaktayız.

Üretim ve kalite kontrol süreçlerimiz eksiksiz ve doğru bir şekilde dosyalanmakta, bu dosyalar müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır. Müşterilerimiz projelerini eş zamanlı takip edebilmektedirler.

Dünyanın dört bir yanında ofisleri bulunan, süreçlerine hakim ve en iyi fiyat garantisi ile sorunsuz taşıma yapan lojistik ortaklarımız sayesinde dünyanın her yerine uygun fiyatlı ve güvenilir bir taşıma ağı sunabilmekteyiz.

Taahhüt ettiğimiz sürede projelerimizi teslim etmek 3A Makina’da temel esaslardandır.

Su arıtma ekipmanları imalatında, kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyatlar sunmaktayız.

KAZAN VE BASINÇLI KAP İMALATLARIMIZ

Özel tasarım tanklar dahil yüksek kaliteli kazan ve basınçlı kap seçeneklerimizden rekabetçi fiyatlar ile faydalanın

Her türlü stok kazanı, reaktör, filtrasyon tankı, kristalizasyon tankı, evoparatör ve basınçlı kap imalatında uluslararası projelerde yer almakta ve tüm dünyaya sevketmekteyiz. Dünya çapındaki firmaların yıllardır bize neden güvendiklerini aşağıdaki şekilde özetlemeye çalıştık.

Ana avantajlarımız

  • İleri teknoloji ekipmanlar ile iyi imalat
  • Paslanmaz ve karbon çeliğin birbirinden ayrı ortamlarda imal edilmesi, karbon partiküllerinin bulaşmasının engellenmesi..
  • Mühendislik ve tasarım desteğimiz.
  • İyi organize olmuş üretim ve kalite kontrol süreçleri.
  • Dünya çapında lojistik desteği.
  • Taahhüt edilen sürede teslim.
  • Müşteri prosedürlerinin kendi iç prosedürlerimize entegre edilebilmesi.
  • ISO 9001:2015, EN:1090, ISO 3834:2 sertifikasyonları, tüm kaynakçıların sertifikalı olması.
  • Yüksek kalitede, ağırlıklı olarak Avrupa menşeili hammaddelerin kullanımız.
  • Kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyatlar sunabilmemiz.

İMALAT GÖRSELLERİMİZ

İmalatlarımızdan görseller

BİZE ULAŞIN

Stoklama kazanı, kristalizatör, evoparatör, reaktör, filtrasyon kazanı, basınçlı kap ve özel tasarım kazan ihtiyaçlarınız için mutlaka bizimle de görüşüp, teklif isteyin.

 

[email protected]