Günümüzde, temiz ve güvenli suya ulaşmak yüksek bir önem taşımaktadır. Evimizde kullandığımız suyun, hangi zorluklarla arıtıldığını nerdeyse hiç düşünmeyiz.

Arıtılmış suyun evlere ve iş yerlerine ulaştırılması, bir çok insanın emek verdiği zor bir iştir. Su arıtma hizmet sağlayıcıları, bir yandan arıtma tesisinin giderlerini minimumda tutmaya çalışırken bir yandan da tesislerinin sürdürülebilir olmasını sağlamaya çalışmaktadırlar. Maalesef su arıtma sektöründeki işletme maliyetleri günden güne artmaya devam etmekte ve su arıtma hizmeti sağlayıcıların maliyetlerini minimumda tutması güçleşmektedir.

Su Arıtma Ekipmanı Üreticisi Olarak 3A Makina’da

Su arıtma hizmet sağlayıcılarının ve su arıtma şirketlerinin temel giderlerinin azaltılması ve işletmelerinin kar edebilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabalıyoruz. Temel hedefimiz, yüksek kalitede su arıtma ekipmanları tasarlayıp üretmek, ürettiğimiz su arıtma mekanizmalarının işlevselliğini ve yaşam ömrünü uzatmaktır.

Özetle, ürettiğimiz yüksek kaliteli su arıtma sistemi ekipmanları sayesinde, su arıtma hizmet sağlayıcılarının tesis ve ekipman yenileme periyodlarını uzatıyor, işletmelerin genel giderlerini düşürmeye çalışıyoruz. Örneğin, döner köprü sıyırıcı (dairesel sıyırıcı) ya da doğrusal köprülü sıyırıcı kullanan işletmeler için sıyırıcı tasarımlarını doğru malzemeler ve doğru otomasyon üzerine kuruyoruz. Bu şekilde söz konusu dairesel ya da doğrusal sıyırıcının yaşam ömrünü uzatıp, daha az ama daha etkili çalışmalarını hedefliyoruz. Bunun haricinde kullanılan su arıtma ekipmanındaki malzeme kalitesi ve cinsi suyla devamlı temas halinde olduğu için arıtılmış suyun kalitesini doğrudan etkiler.

3A Makina olarak, su kaynaklarının azaldığı ve arıtma tesislerinin öneminin arttığı bu günlerde bu arıtma tesislerinin verimliliği için elimizden geleni yapmaktayız.