• İTOSB 4. Cadde No:1, Tuzla, İstanbul, TÜRKİYE
su arıtma, su arıtma ekipmanları, sıyırıcı, yoğunlaştırıcı, karıştırıcı, su filtresi, kum filtresi, ızgara, kaba ızgara, durultucu, 3amakina

Su arıtma tesisi projelerinizde kullanılacak ekipmanlarınız için kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanın3A Makina olarak iyi organize olmuş ve sıkı takip edilen su arıtma ekipmanı imalatlarını rekabetçi fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz.

NE YAPIYORUZ?

Su arıtma sektörü için yüksek kalitede ekipman imalatı

Kaliteden ödün vermeden, yüksek kalitede su arıtma ekipmanı imalatlarınız için partner arıyorsanız, 3A Makina’nın size sunacak çok şeyi var. Teklif istemeyi unutmayın.

3A Makina, her tipte sıyırıcı, durultucu, yoğunlaştırıcı, karıştırıcı, penstok, DAF üniteleri, kum filtreleri ve müşteri tasarımı özel su arıtma ekipmanlarının imalatında tecrübeli bir mühendislik ve üretim firmasıdır.

Dünyanın önde gelen su arıtma firmalarına güvenilirliğimiz ve adanmışlığımız sayesinde üretim ve mühendislik hizmeti vermekte, müşterilerimizden aldığımız güven ile dünyanın dört bir yanına ekipman gönderimi yapmaktayız.

3A Makina’nın tüm süreçleri organize ve izlenebilir bir şekilde uygulanmakta, düzenli ilerleme ve kalite kontrol raporları ile müşterilerimizi üretim süreçlerimize dahil etmekteyiz. Bunlara ek olarak müşterinin istediği tüm dokümanları ve sertifikaları eksiksiz teslim etmekteyiz.

Sadece yüksek kalitede ve sertifikalı hammadde kullanmakta ve bunların tedariğini de dünyaca isim yapmış, güvenilir firmalardan yapmaktayız.

ISO 9001:2015, EN:1090 ve ISO3834:2 sertifikalarımız bulunmaktadır. Tüm kaynakçılarımız sertifikalıdır.

ODAK NOKTALARIMIZ

40+ imalat tecrübemize güvenin

Sıkı bir kalite kontrole tabi tutulan ve otomasyonlu sistemlerden yardım alan üretim departmanımız en üst düzey kaynaklı imalata odaklanmakta, dayanıklı ve kaliteli ürünlerin teslim edilmesini garanti altına almaktadır.

Egzotik sınıflar dahil, tüm çelik sınıfları ile tecrübemiz çalışma tecrübemiz bulunmaktadır. 3A Makina, uygulamanıza hem yapısal hem de ekonomik olarak en uygun hammaddeleri önermekte, kimyasallığı veya asit oranı yüksek sularda bile sorunsuz çalışabileceğiniz ekipmanların üretimini yapmaktadır.

3A Makina kendi kalite süreç ve dokümanlarını müşterilerinkine adapte edebilmektedir. Bu durum müşterinin kendi iç süreçlerinin takibini ve uygulamasını kolaylaştırmaktadır.

Üretim ve kalite kontrol süreçlerimiz eksiksiz ve doğru bir şekilde dosyalanmakta, bu dosyalar müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır. Müşterilerimiz projelerini eş zamanlı takip edebilmektedirler.

Dünyanın dört bir yanında ofisleri bulunan, süreçlerine hakim ve en iyi fiyat garantisi ile sorunsuz taşıma yapan lojistik ortaklarımız sayesinde dünyanın her yerine uygun fiyatlı ve güvenilir bir taşıma ağı sunabilmekteyiz.

Taahhüt ettiğimiz sürede projelerimizi teslim etmek 3A Makina’da temel esaslardandır.

Su arıtma ekipmanları imalatında, kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyatlar sunmaktayız.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİMİZ

Su arıtma ekipmanları imalatında 3A Makina ile çalışmanın avantajları

3A Makina olarak tüm durultucu ve sıyırıcı tiplerinin, yoğunlaştırıcıların, ızgaraların, karıştırıcıların, penstokların ve özel müşteri ürünlerinin imalatını yapıp son adrese ulaştırılmasını üstlenmekteyiz. Uluslararası saygın su arıtma firmalarının bize yıllardır aşağıdaki sebeplerden güvenmektedirler.

Sunduğumuz avantajlar

  • İleri teknoloji ekipmanlar ile iyi imalat
  • Paslanmaz ve karbon çeliğin birbirinden ayrı ortamlarda imal edilmesi, karbon partiküllerinin bulaşmasının engellenmesi
  • Mühendislik ve tasarım desteğimiz
  • İyi organize olmuş üretim ve kalite kontrol süreçleri
  • Dünya çapında lojistik desteği
  • Taahhüt edilen sürede teslim
  • Müşteri prosedürlerinin kendi iç prosedürlerimize entegre edilebilmesi
  • ISO 9001:2015, EN:1090, ISO 3834:2 sertifikasyonları, kaynak sertifikasyonları
  • Yüksek kalitede, ağırlıklı olarak Avrupa menşeili hammaddelerin kullanımız
  • Kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyatlar sunabilmemiz

İMALAT GÖRSELLERİMİZ

İmalatlarımızdan görseller

BİZE ULAŞIN

Su arıtma ekipmanları imalatlarınız için siz de bugün teklif isteyin, en kısa zamanda cevaplayalım.

[email protected]