• İTOSB 4. Cadde No:1, Tuzla, İstanbul, TÜRKİYE

Tremor® Vibrasyonlu Elek

3A Makina, Tremor® markası altında ister işletmelerde, ister labaratuarlarda istenirse de özel süreçlerde kullanılmak üzere birbirinden farklı boyutlardaki kuru maddelerin ayrıştırılmasını sağlayan doğrusal elekler üretmektedir. Tremor Vibrasyonlu Elekleri, müşterinin ihtiyacına yönelik olarak üretilir.

Tremor® Vibrasyonlu Elekleri’nin ergonomik tasarımı sayesinde, elemenin gözle kontrolü, malzeme yüklemesi, eleme takibi ve gerektiğinde eleme kasedinin temizliği sadece bir kişi tarafından yürütülür. Bir üretim sürecinin ara aşamasında kullanılması durumunda periyodik kontroller dışında başında çalışan bulunmasına gerek yoktur.

Vibrasyon sabit ve sağlıklı bir şekilde eleğin iki tarafına yerleştirilmiş, balansı ayarlanabilir yüksek kaliteli iki adet vibrasyon motorundan sağlanır.

Tremor® Vibrasyonlu Elekleri, küçük işletme alanında yüksek ağırlıklarda ayrıştırmalar yapabilmektedir. Modeline göre, bir saat içerisinde tonları bulan rakamlarda ayrıştırma yapılabilir.

Eleğe giren ilk ürünün ayrıştırılacağı son ürün sayısına göre sisteme ek kademeler eklenebilir. Eleme kasetleri ise bir kişi tarafından kolayca değiştirilebilinir ve gerekli ise yedek eleme kasetleri ya da farklı tel açıklığına sahip eleme kasetleri tarafımızdan tedarik edilmektedir.

Elenecek malzemeye göre, farklı eğimler verilerek mümkün olan en yüksek randımanlar sağlanmaktadır.

Tremor® Vibrasyonlu Elek’in malzemesi kullanılacağı sektöre göre karbon çelik ya da paslanmaz çelik olabilirken, bunlara ek olarak, tozutma ihtimallerine karşı kapalı sistemler ve kendini temizleyebilen eleme kasetleri teknolojileri de opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Eleklerimiz, gıda, kimya, inşaat, kum, geri dönüşüm, boya, madencilik gibi yüksek kapasitede elemenin gerektiği her sektörde kullanılmaktadır.

Yüksek kalitede üretilen, istenilen parçacık boyutuna ayarlanan, yerden yüksekliği, giriş ve çıkış ağızları gibi detayları işletmenize göre ayarlanabilen eleklerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.