• İTOSB 4. Cadde No:1, Tuzla, İstanbul, TÜRKİYE
spiral konveyör, helezon konveyör, titreşimli helezon, helezon spiral konveyör, vibratör konveyör, tremor konveyör, titreşimli spiral konveyör, vibrasyonlı spiral

Yerden tasarruf sağlayan, hijyenik, operatörsüz ve aralıksız çalışabilen titreşimli konveyörler3A Makina olarak Tremor® markamız altında farklı kapasitelerde, taşıma, ısıtma ve soğutma gibi görevleri en ekonomik şekilde gerçekleştiren vibrasyonlu konveyörlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

NASIL ÇALIŞIR?

Uzun ömürlü, kolay temizlenebilen, düşük bakım ihtiyaçlı titreşimli spiral konveyörlerimiz ile yerden tasarruf edin

Bir 3A Makina markası olan Tremor® vibrasyonlu (titreşimli) spiral konveyörleri, helezon konveyörleri, çeşitli boyut ve özgül ağırlıktaki hammaddelerin aşağıdan yukarıya doğru taşınmasında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Geleneksel soğutma & ısıtma yöntemlerine göre hem kapladığı yer açısından hem de maliyeti açısından çok daha ekonomik bir çözümdür.

Bu tipte spiral konveyörler titreşim yardımıyla isteğe göre sadece taşıma yapmada kullanılabilirken, isteğe göre hammaddenin sıcaklığını değiştirebilecek şekilde tasarlanmaktadırlar.

Örneğin üretim hattından çıkan sıcak granüllerin soğutulmadan paketlenmesi malzemenin yapısını bozmakta, pakette terleme sorunu yaratmaktadır. Titreşimli helezon konveyörlerimiz ile bu sorun ortadan kalkmaktadır.

Spiral konveyörlerimiz, hijyenik ve kolay temizlenebilir olmasının yanında, sürekli çalışabilir şekilde tasarlanmaktadır. Herhangi bir operatör yardımına ihtiyaç duyulmayan bu helezon konveyörlerde rutin temizliğin yanında ciddi bir bakım ihtiyacı yoktur.

Soğutma ya da ısıtma işlemi, konveyörün helisel yapısından kaynaklı uzun bir taşıma alanında malzemenin sürekli olarak metale temas etmesine imkan vermektedir. Bu temas sırasında malzeme (granül ya da bulk formda) soğutma, ısıtma, nem alma, kurutma gibi işlemlere tabi tutulabilinmektedir.

Bu ısıl işlemler natürel (sadece metale temas ederek) yollarla yapılabilindiği gibi su, yağ ya da hava yardımı ile yapılabilir.

Vibra konveyörlerimiz ağırlıklı olarak plastik, geri dönüşüm, gıda ve ilaç sektörlerinde ambalajlamadan önce kullanılmaktadır.

ODAK NOKTALARIMIZ

30+ yılı aşkın vibrasyonlu sistemler tecrübemize güvenin

Spiral konveyörlerimiz yer dostudur. Dik tasarımı sayesinde ciddi bir yer tasarrufu sağlar.

Titreşimli konveyörlerimizin elektrik ihtiyacı düşüktür. Elektrik sarfiyatı haricinde tavalı sistemlerde sirküle edilecek su veya yağ gibi sıvıların soğutulma & ısıtılma maliyeti dışında bir işletme maliyeti yoktur.

3A Makina Tremor® spiral konveyörleri operatöre ihtiyaç duymaz. Yerine yerleştirildikten sürekli bir titreşim halinde çalışan sürekli bir sistemdir.

Doğası gereği titreşimli sistemler kırılgan ve hasara açıktırlar. Buna rağmen, özel tasarımımız sayesinde spiral konveyörlerimizin yaşam ömrü 20 yılı geçebilmektedir.

Fiyat politikamız rekabetçi, ürün kalitemiz en üst seviyededir. Dayanıklı ve iyi işleyen konveyörlerimize uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

3A Makina's Tremor® titreşimli spiral konveyörlerin avantajları

OurSpiral konveyörlerimiz yüksek kapasitelerde ve hijyenik koşullarda çalışabilmektedir. Saatte 100kg’dan 3000kg’a kadar taşıma yapabilen modellerimiz bulunmaktadır. Paslanmaz çelik helezonlarımızda malzemenin kirlenmesi ya da renginin değişmesi söz konusu olmaz.

İstenirse spiral konveyörlerimiz fabrika koşullarından tamamen izole şekilde, kapalı olarak tasarlanıp kurulabilirler.

Ana avantajları

 • Yüksek kalitede, hatasız imal edilmiş, dayanıklı konveyörler
 • Dikey hareket, yerden tasarruf
 • Operatör ihtiyacı yok
 • Rutin temizlik harici bakım gerektirmez
 • Farklı kapasitelere adaptasyon
 • Taahhüt edilen taşıma oranının eksiksiz karşılanması
 • Farklı süreçler için farklı ısıl işlem seçenekleri
 • Hijyenik ve kolay temizlenebilir
 • Tıkanma, duraksama yok
 • Düşük enerji tüketimi
 • Düşük yatırım maliyeti ve uzun ürün ömürü ile işletmeniz için faydalı yatırım

İMALAT GÖRSELLERİMİZ

Tremor® vibrasyonlu spiral konveyörler

BİZE ULAŞIN

İşletmenizde spiral konveyörlerimize yer vermek için bugün bize ulaşıp teklif alabilirsiniz.

 

[email protected]