• İTOSB 4. Cadde No:1, Tuzla, İstanbul, TÜRKİYE
yatay karıştırıcı, ribbon mikser, pedal mikser, toz karıştırıcı, horizontal karıştırıcı, granül karıştırıcı, gıda karıştırıcı

3A Makina karıştırıcıları ile sorunsuz ve güçlü karıştırma, homojen karışımlarÜretkenliğinizi arttırmak icin tasarlanan yatay karıştırıcılarımız ile uzun yıllar sorunsuz karışımlar elde edebilirsiniz. Farklı endüstriler için karıştırıcılar tasarlayıp üretmekteyiz.

NE YAPIYORUZ?

Akıllı tasarımlı ve etkili yatay karıştırıcılar

Farklı üretim süreçlerine uygun olarak imal edilen yatay karıştırıcılarımız özellikle toz ve parçacıklı karışımlarınız için yüksek kalitede karışım imkanları sunmaktadır. 3A Makina toz karıştırıcıları yaygın olarak gıda, ilaç, kimya ve daha pek çok sektörde kullanılmaktadır.

Eğer siz de kaliteli, uygun fiyatlı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir karıştırıcı arıyorsanız, size sunabileceğimiz pek çok modelimiz bulunmaktadır.

ODAK NOKTALARIMIZ

Ürünleriniz için kusursuza yakın karıştırma performansı

3A Makina yatay karıştırıcıları akıllıca tasarlanmışlardır. Bakım ihtiyacı düşük makinelerdir ve işletme maliyetleri düşüktür.

Karıştırıcılarımızın güçlü motor ve aktarma organları uygun seçilmiş karıştırma bıçaklarına gücü ideal şekilde aktarırlar. Ortalama 15 ila 20 dakika arasında ,karışımınızın karakteristiklerine de bağlı olarak, homojen ve pürüzsüz karışımlar elde edersiniz.

Yatay mikserlerimizin kapasitesi 25000 litreye kadar çıkabilmektedir. Buna rağmen işletmenizde fazla yer kaplamayacak şekilde tasarlanırlar. Karıştırma teknesinin geometrisi ve kapasitesi değişkenlik gösterebilirken, genelde %70 çalışma alanı imkanı sağlarlar.

Yüksek kalitede malzemeden üretilen karıştırıcılarımızda son teknoloji aktarma organları kullanılır, böylece ürününüzün yaşam ömrü uzar.

Fiyatlarımız ithal makinelere oranla çok daha uygundur ancak bu fiyat uygunluğu kaliteden ödün vermenizi gerektirmez. Uygun fiyata, yüksek kaliteli karıştırıcı satın alırsınız.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

3A Makina yatay karıştırıcıların avantajları

Karıştırıcılarımız pürüzsüz karışımlar çin tasarlanmakta ve geliştirilmektedirler. Kuru-kuru ya da kuru-ıslak malzemelerin homojen ve düzgün karışımları için doğru makine geometrisi ve bıçak seçimi önceliklerimizdendir.

Karıştırıcılarımızın avantajları

  • Etkili ve homojen karışımlar
  • Güçlü özel tasarımlı bıçaklar ile hızlı karışımlar
  • Kısa karışım süreleri
  • Tutarlı çalışma, tutarlı sonuçlar
  • İç yüzeyde yapışma olmaz
  • Kolay bakım ve temizlik
  • Basit, kullanıcı dostu kontrol panelleri
  • 20 yılın üzerinde makine ömrü beklentisi

ÜRÜN VİDEOLARI

3A yatay karıştırıcılarının nasıl çalıştığına mutlaka göz atın

Tanıtım videolarımız

ÜRÜN GÖRSELLERİMİZ

3A Makina yatay karıştırıcıları

BİZE ULAŞIN

İşletmenize ve süreçlerinize uygun yatay karıştırıcılar için mutlaka bizimle de görüşün.

Hemen teklif isteyin!

[email protected]